Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Marketingu

Sniadecki Development Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesława Krzywoustego 3
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Sniadecki Development Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3

Poznań

Dyrektor ds. Marketingu

Śniadecki Development to nowo powstający holding spółek deweloperskich realizujący inwestycje na przedmieściach Poznania i Wrocławia. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych dwulokalowych, szeregowych oraz wielorodzinnych – obsługujemy cały proces realizacji projektu od A do Z.  Oferowane przez nas inwestycje, to coś więcej niż przysłowiowe cztery ściany.

W 2020 roku na bazie doświadczenia zdobytego w branży nieruchomości, uruchomiliśmy program inwestycyjny dedykowany osobom poszukującym nowoczesnych form inwestowania kapitału – Śniadecki Investment Group.

Poszukujemy do naszego Zespołu osoby na stanowisko: Dyrektor ds. Marketingu. Głównym zadaniem osoby będzie zbudowanie zespołu wspomagającego sprzedaż nieruchomości oraz dział privet banking.

Obowiązki:

  • współpraca w opracowaniu strategii marketingowej,
  • rozwinięcie bieżących działań promocyjnych,
  • wdrażanie i zarządzanie kampaniami,
  • opracowywanie analiz rynku i analiz konkurencji,
  • wspieranie działu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi,
  • opracowanie budżetu i planu kontroli wydatków marketingowych.

Wymagania:

  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii marketingowej,
  • doświadczenie w zarządzania zespołem marketingu,
  • znajomość bieżących trendów i narzędzi marketingowych
  • budowanie zespołu specjalistów,
  • prowadzenie bloga, mediów, społecznościowych, pozyskiwanie leadów,
  • doświadczenie w branży nieruchomości lub bankowości,
  • tworzeniu treści na wysokim poziomie,
  • zaangażowanie i chęć długoterminowego związania się z firmą.

Co Ci możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w młodym zespole,
  • prestiżowe stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów,
  • umowę o pracę lub B2B.

Ogłoszenie archiwalne