Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Marketingu

Consulting & More Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą zespołu działu marketingu
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowej dla marki
  • Opracowywanie wraz z działem sprzedaży rocznych planów sprzedażowych
  • Zarządzanie powierzonym portfelem produktów (w tym bieżąca ewaluacja i optymalizacja produktów)
  • Opracowywanie raportów postępu prac oraz wyników prowadzonych projektów
  • Śledzenie i opracowywanie bieżących trendów konsumpcji, zakupowych, opakowań i szeroko rozumianej komunikacji marketingowej
  • Przeprowadzanie badań marketingowych
  • Rozwój nowych produktów i opakowań.
  • Przygotowywanie i koordynacja zintegrowanych projektów marketingowych
  • Rekomendacja strategii kanałowej i specjalnych ofert marketingowych dla wybranych kluczowych klientów
  • Planowanie i rozwój komunikacji marketingowej
  • Współpraca z agencjami marketingowymi

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży spożywczej, w tym co najmniej dwa lata w samodzielnej roli zarządzania marką
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, ekonomia
  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych dla marek i planów działań marketingowych
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i badawczymi
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków oraz tworzenia rekomendacji biznesowych
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Zdolność kreatywnego myślenia i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Samodyscyplinę i zaangażowanie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz samorealizacji
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole w przyjacielskiej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki finansowe

Informujemy, że rekrutacja na stanowisko Dyrektor ds. Marketingu prowadzona jest dla naszego partnera - spółki, w której skład wchodzą marki: kosmetyczna, cateringowa oraz zdrowa żywność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dyrektor ds. Marketingu, Warszawa