Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. marki własnej

Grupa Chorten Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Dyrektor/Prezes

Grupa Chorten to grupa sklepów z polskim kapitałem.

Założona w 2009r., obecnie posiada ponad 1000 placówek partnerskich.

Zasięg działania to województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, pomorskie, łódzkie, podkarpackie.

Obowiązki:

  • rozwój i zarządzanie produktami Marki Własnej;
  • opracowanie strategii wprowadzenia nowych produktów na rynek i sposobów jej dystrybucji;
  • zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki istniejących;
  • alokacja budżetu dla podległej marki;
  • współpracowanie z działem handlowym oraz z zewnętrznymi dostawcami usług;
  • pozyskiwanie nowych kontaktów i dbanie o nawiązane kontakty;
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w marketingu marki własnej branży fmcg,
  • komunikatywność i inicjatywa;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
  • pracę pełna wyzwań
  • konkurencyjne warunki finansowe
  • stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa Chorten sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Chorten sp. z o.o. z siedzibą w Białystoku przy ul. Gen. Franciszka Kleeberga 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne