Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Operacyjnych i Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Sieć salonów w branży usług medycznych, oferująca swoim klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty wysokiej jakości, najbardziej renomowanych producentów, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy (do negocjacji) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się od wielu lat, z silną i znaną marką,
      Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy,
    • Szkolenia, konferencje, inne dogodne formy rozwoju,
    • Możliwość realizowania ciekawych projektów,
    • Atrakcyjne warunki finansowe.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie siecią salonów w szybko rozwijającej się, atrakcyjnej i prestiżowej branży,
    • Dbanie o wizerunek firmy we współpracy z działem marketingu
    • Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego w celu zapewnienia właściwego wykorzystania możliwości rynkowych
    • Zarządzanie planami rozwoju poszczególnych grup asortymentowych, kreowanie polityki promocyjnej oraz wykorzystanie działań marketingowych we wspomaganiu sprzedaży,
    • Rozwój i optymalizacja oferty produktowej,
    • Zarządzanie podległym zespołem (ok. 120 osób),
    • Nadzór nad tworzeniem budżetów i strategii rozwoju,
    • Doskonalenie i wdrażanie standardów sieciowych,
    • Badanie zyskowności prowadzonych projektów, promocji, salonów sprzedaży
    • Nadzór nad powstawaniem nowych salonów sprzedaży,
    • Nadzór nad zespołem zakupowym, zapewniającym właściwą realizację zamówień klientów, dostępność usług i produktów krajowych i zagranicznych,
    • Nadzór / zatwierdzanie decyzji związane z doborem kadry,
    • Współpraca z kluczowymi dostawcami
    • Wizyty na targach zagranicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne),
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
    • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołami,
    • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju,
    • Ugruntowana wiedza z zakresu zarządzania firmą,
    • Prawo jazdy kat. B niezbędne w podróżach krajowych,
    • Gotowość do kwartalnych wyjazdów zagranicznych (mile widziana znajomość języków obcych, preferowane: angielski, niemiecki lub włoski),
    • Doskonała obsługa pakietu Ms Office.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z aktualnym zdjęciem poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku „Aplikuj teraz”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"