Oferta pracy

Dyrektor ds. Operacyjnych

Klient Pracuj.pl

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie operacyjną działalnością spółki w powierzonym obszarze,

  • zarządzanie zasobami finansowymi i technicznymi koniecznymi do świadczenia usług oraz ich optymalne wykorzystanie,

  • planowanie i wdrażanie działań rozwojowych – w tym pozyskiwanie nowych kontraktów i kontrola nad ich realizacją,

  • zarządzanie polityką świadczonych usług oraz odpowiedzialność za osiągnięcie wyniku jakościowego i finansowego,

  • wdrażanie zmian zwiększających innowacyjność i efektywność pracy,

  • kreowanie wizerunku organizacji oraz budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami,

  • zarządzanie portfelem oferowanych usług, gwarantując efektywność i bezpieczeństwo funkcjonowania organizacji,

  • zarządzanie podległym zespołem jego rozwój i motywacja.

Nasze wymagania

  • doświadczenie menedżerskie w zakresie architektury krajobrazu, budownictwa ekologicznego, sprzedaży roślin a także obsługi kontraktów usługowych,

  • wiedza i doświadczenie w zakresie analiz rynku, ofertowania, prawa zamówień publicznych i negocjowania kontraktów,

  • umiejętność w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacja na cel,

  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległych zespołów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne przywódcze i komunikacyjne

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • stanowisko managerskie z istotnym wpływem na rozwój firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów,

  • narzędzia pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.