Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. operacyjnych

North Food Polska S.A.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii firmy w obszarze zarządzania siecią restauracji
  • współudział w ustalaniu planów rozwoju firmy oraz opracowywaniu i wdrażaniu nowych projektów
  • prowadzenie polityki personalnej oraz dbanie o rozwój zawodowy podległego personelu
  • aktywny udział w tworzeniu polityki wynagrodzeń w podległym obszarze
  • doskonalenie procesów pod względem kosztowym oraz jakościowym, zwiększanie wydajności pracy
  • maksymalizacja zysków finansowych
  • współtworzenie budżetu firmy
  • kontrola i raportowanie wybranych wskaźników firmy

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim w firmie sieciowej, preferowane branże: gastronomia lub FMCG
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu kadrą kierowniczą oraz łączną strukturą minimum 200 osób
  • doświadczenie w tworzeniu budżetów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wiedza z zakresu planowania, zarządzania, marketingu, finansów
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, rozwaga i konsekwencja w działaniu
  • umiejętności w planowaniu i realizacji wyznaczonych celów
  • chęć stałego rozwoju zawodowego, ambicja, upór i zdecydowanie w działaniu
  • silne zorientowanie na osiągnięcie zamierzonego celu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (wymóg konieczny)

To oferujemy

  • oferujemy możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • zapewnimy Ci okres wdrożenia oraz partnerską współpracę z innymi działami,
  • możliwość korzystania z zajęć fitness/siłowni, ubezpieczenie medyczne i NNW w korzystnej cenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy do użytku również w celach prywatnych, laptop, telefon komórkowy)
  • dużą samodzielność w działaniu

Aktualne oferty pracodawcy
OFF/OP

Dyrektor ds. operacyjnych, podkarpackie