Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. organizacji i administracji

Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 21 maj 2021
  • Umowa o pracę
  • Dyrektor/Prezes

Celem działalności Spółki jest prowadzenie obsługi inwestorskiej wykonywanej w imieniu i na rzecz Miasta Poznania na zasadach inwestorstwa zastępczego i wykonywania w jego ramach, obowiązków związanych z procesem budowlanym, przebudowy, modernizacji lub remontu: budynków, budowli, dróg, ulic, obiektów inżynierskich, placów, parkingów, obiektów sportowych, obiektów oświatowych i innych; obiektów kubaturowych służących realizacji zadań własnych Gminy Miasta Poznań związanych między innymi z edukacją publiczną, w tym przedszkola i szkoły.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji korporacyjnej Spółki w tym przygotowywanie dokumentacji na Zgromadzenia Wspólników oraz nadzór nad realizacją uchwał Zgromadzenia Wspólników,
  • organizowanie i obsługa pracy Rady Nadzorczej w tym przygotowywanie dokumentów i protokołowanie posiedzeń,
  • wsparcie i obsługa Zarządu w zakresie organizacji posiedzeń, protokołowania, korespondencji i przechowywania dokumentów,
  • organizowanie pracy Zarządu - prowadzenie kalendarzy Zarządu, organizacja spotkań z udziałem Zarządu, sporządzanie, gromadzenie i opracowywanie materiałów niezbędnych do bieżącej pracy Zarządu,
  • weryfikacja pod względem formalnym wszelkich dokumentów składanych pod podpis Zarządu oraz nadzór i zapewnienie wsparcia formalno-organizacyjnego, administracyjnego i kancelaryjnego dla wszystkich obszarów działalności Spółki,
  • bieżąca współpraca z Urzędem Miasta Poznania w sprawach formalno – organizacyjnych,
  • bieżący nadzór nad realizacją celów zarządczych oraz wskazanych przez Zarząd celów strategicznych Spółki,
  • nadzór nad zapewnieniem i utrzymaniem odpowiedniej obsługi eksploatacyjnej wynajmowanych obiektów, organizacją sprawnej pracy biura, odpowiedniej infrastruktury informatyczno-technicznej oraz obsługi teleinformatycznej Spółki,
  • nadzór nad realizacją umów obsługowych Spółki (telefony komórkowe, stacjonarne, najem, drukarki, sprzątanie itp.), oraz koordynacja w zakresie obowiązujących w Spółce systemów informatycznych,
  • nadzór nad realizacją polityki zakupowej, ochroną Spółki w zakresie polis majątkowych OC, NW,
  • nadzór nad właściwym przeprowadzaniem okresowej inwentaryzacji majątku,
  • nadzór, przechowywanie i zarządzanie dokumentacją znajdującą się w tymczasowym archiwum zakładowym oraz współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie przechowywania i prawidłowego przekazywania dokumentacji,
  • nadzór nad organizacją usług transportowych oraz zapewnieniem obsługi administracyjno-technicznej, audiowizualnej szkoleń, kongresów, konferencji, uroczystości i innych imprez organizowanych przez Spółkę oraz odpowiedzialność za wykonanie budżetu w zakresie obsługi administracyjnej.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe administracyjne, ekonomiczne, finanse, rachunkowość, zarządzanie lub prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe - min. 8 lat w tym co najmniej 4 lata na stanowiskach związanych z obsługą korporacyjną spółki z o.o. i co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym lub 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi,
  • praktyczna znajomość Kodeksu spółek handlowych,
  • umiejętność pracy zespołowej i wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność

Wymagania pożądane (dodatkowe):

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność działania w sytuacji stresowej i pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość struktur miejskich Miasta Poznania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w stabilnym podmiocie,
  • dobre warunki pracy,
  • dofinansowany dostęp do dodatkowej opieki medycznej oraz zajęć rekreacyjno-sportowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 4 maja 2021 roku
CV oraz listu  motywacyjnego
za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne