Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. organizacji i zarządzania

ATL Accounting & Payroll sp. z o.o.

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie zasad organizacji pracy i komunikacji w firmie w tym usprawnienia, rozwój i optymalizacja procesów

  • Realizacja procesu rekrutacji i zatrudniania

  • Zarządzanie strukturą około 30 osób

  • Współtworzenie atmosfery pracy sprzyjającej zaangażowaniu i wysokiej motywacji pracowników

  • Nadzór nad realizacją planu działań marketingowych

  • Utrzymanie i nadzór nad niezbędnymi usługami wsparcia w oparciu o potrzeby biznesowe grupy ATL

  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i partnerami

  • Przyczynianie się do ciągłego rozwoju firmy poprzez proponowanie pomysłów i wprowadzanie uzgodnionych zmian

  • Kreowanie nowych możliwości rozwoju firmy, w tym poszerzanie zakresu jej usług

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników oferowanej usługi

  • Nadzór nad finansowymi sprawami spółki, monitorowanie płynności i wyników firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów (opcjonalnie)

  • Dbanie o wizerunek firmy (w social mediach / konferencjach / prasie)

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania i kierowania zespołem (minimum 5 letnie doświadczenie)

  • Wysoka komunikatywność i asertywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami i Klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Optymizm i otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Zdolności analityczne, umiejętność jasnego przedstawiania problemów innym oraz przyczyniania się do ich rozwiązywania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: z obszaru administracji/zarządzania/zarządzania projektami/prawnicze/ekonomiczne)

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania obszarem księgowym/prawnym lub podatkowym (nie jest to warunek konieczny)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży: prawniczej, doradztwa podatkowego, usług księgowych i kadrowych,

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm z obszaru finansów/prawa/podatków

  • Pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów

  • Brak minusów środowiska korporacyjnego

  • Pozytywną atmosferę w miejscu pracy

  • Swobodę działania

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dogodną lokalizację biur (połączenia autobusowe i tramwajowe)

  • Pracę przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Premie uzależnione od wyników grupy,

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia i praktyki zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • Wynagrodzenie: 12.000,00 – 15.000 PLN netto plus % od wyników Spółki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Praca od sierpień/wrzesień 2022

ATL Group to grupa polskich kancelarii świadczących kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, księgowości a także kadr i płac. Obsługujemy podmioty gospodarcze prowadzące działalność w różnych sektorach gospodarki (głownie podmioty zagraniczne).

ATL Group działa według najwyższych standardów wyniesionych z topowych firm konsultingowych, na każdym etapie obsługi wdrażając procedury kontroli jakości, ochrony danych i zachowania poufności.

Nasz zespół liczy na chwilę obecną 30 osób.

Zarząd ATL Group poszukuje partnera do współpracy, który będzie miał pełną swobodę działania w zakresie obowiązków określonych powyżej.

Przewiń do profilu firmy