Oferta pracy

Dyrektor ds. Personalnych i Administracji

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja polityk zarządzania zasobami ludzkimi wewnątrz organizacji oraz wiodący udział w kształtowaniu kultury organizacyjnej firmy.

  • Nadzorowanie całości spraw związanych z administracją kadrowo-płacową.

  • Nadzorowanie pracy Działu Administracji.

  • Rozwijanie i wdrażanie strategii tworzenia systemów wynagrodzeń i systemów motywacyjnych w firmie.

  • Projektowanie i nadzorowanie przebiegu kluczowych procesów personalnych typu: rekrutacja, onbording, szkolenia, ocena pracownicza, ścieżki karier, planowanie sukcesji, zarządzanie talentami etc.

  • Rozwijanie i nadzorowanie obszaru związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP).

  • Ścisła współpraca z biznesem w podległym obszarze w celu wypracowania właściwej strategii HR oraz optymalizacji procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, socjologia, ekonomia)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowniczym, współpracującym z Zarządem oraz kadrą dyrektorską

  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży produkcyjnej

  • Umiejętność myślenia strategicznego i rozumienia potrzeb biznesu

  • Dynamizm, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Proaktywność i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Wysoka organizacja pracy własnej i zespołu

  • Silne nastawienie na budowanie jednego, dużego firmowego zespołu

  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realny wpływ na tworzenie wellbeingowego, nowoczesnego środowiska pracy

  • Współpraca z wysoko wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyznaczanie strategii personalnej firmy i za dostarczanie bieżącego wsparcia dla Zarządu i kadry menadżerskiej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Zarządza i rozwija podległy zespół: HR, Administracji, BHP (łącznie 10 osób)