Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Personalnych i Płac

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-09-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

    zatrudni
    Dyrektora ds. personalnych i płac
    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • współudział w kształtowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi umożliwiającej realizację celów strategicznych Uczelni oraz budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy;
    • operacyjne zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi (rekrutacja, zatrudnienie, trwanie i ustanie stosunku pracy, naliczenie i wypłata wynagrodzeń, ewidencja czasu pracy);
    • współtworzenie rozwoju zawodowego pracowników UEP w szczególności identyfikowanie talentów
      i optymalne wykorzystanie kompetencji pracowników (program szkoleń oraz ścieżek rozwoju);
    • projektowanie i wdrażanie standardów oraz narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi (systemy motywacyjne, system ocen okresowych, komunikacja wewnętrzna);
    • zarządzanie Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi (planowanie pracy, organizacja, nadzór
      oraz motywowanie);
    • wsparcie kierowników liniowych przez zapewnienie narzędzi kadrowych oraz wsparcia merytorycznego
      w budowaniu zaangażowania pracowników;
    • monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników HR (administracja, wynagrodzenia, motywacja, sprawy socialne).

     WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia);
    • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w tym
      co najmniej 3 lata pracy na stanowisku kierowniczym;
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych;
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1;
    • doświadczenie we wdrażaniu zmian i projektów w obszarze personalnym;
    • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników;
    • umiejętności analityczne i organizacyjne;
    • umiejętność zarządzania projektami, wyznaczania celów, ustalania priorytetów;
    • zdolności komunikacyjne, sprawność w ukazywaniu innej perspektywy, asertywność;
    • znajomość specyfiki prawa regulującego szkolnictwo wyższe i finansów publicznych będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Uczelni;
    • pakiet świadczeń socjalnych;
    • możliwość rozwoju (szkolenia i dofinansowanie do podwyższania kwalifikacji zawodowych);
    • dogodną lokalizację (centrum Poznania).

    OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:

    • CV i list motywacyjny z podaniem oczekiwań finansowych;
    • kopie dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje;
    • kserokopie świadectw pracy i referencji;
    • zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Termin składania ofert upływa 30 września 2017 roku, a oferty należy składać osobiście lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Rekrutacja – Dyrektor ds. personalnych i płac” na adres pocztowy:

    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
    Biuro Rektora, budynek A, pokój 105
    al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań