Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Produkcji

MDM NT sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za działalność operacyjną pionu produkcyjnego,

  • monitorowanie wyników procesów produkcyjnych,

  • usprawnianie procesów produkcyjnych,

  • wprowadzanie systemu Lean,

  • optymalizacja kosztów wytworzenia,

  • standaryzacja procesów,

  • prowadzenie szkoleń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość zasad prowadzenia procesów produkcyjnych,

  • min. 3 letnie doświadczenia na stanowisku Dyrektora Produkcji, Kierownika Produkcji, Głównego Inżyniera Procesu lub podobnym,

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją,

  • znajomość LEAN,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość procesów produkcyjnych z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku

  • szkolenia krajowe i zagraniczne