Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Produkcji - Dyrektor Operacyjny

PAPER PRODUCTS sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 2
    Jaroszowiec (pow. olkuski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

PAPER PRODUCTS sp. z o.o.

Kolejowa 2

Jaroszowiec (pow. olkuski)

Paper Products to firma produkcyjna z sektora papierniczego, mieszcząca się na południu Polski w miejscowości Jaroszowiec, koło Olkusza. Aktualnie firma zatrudnia około 130 pracowników, będąc dostawcą papierów toaletowych, ręczników kuchennych na polskie oraz zagraniczne półki sklepowe. Aktualnie, firma jest właścicielem dwóch hal produkcyjnych mieszczących łącznie 6 maszyn produkcyjnych, magazynu wysokiego składowania o pojemności 7.000 palet oraz budynku biurowego o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Firma jest podzielona na budynek biurowy, w którym pracuję aktualnie około 10 osób, budynek biurowy operacyjny w którym pracuję siedem osób, oraz dwie hale produkcyjne na których pracę wykonuje sztab ludzi produkcyjnych oraz mechaników.

Opis stanowiska:

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego - Dyrektor Operacyjny  - rekrutacja na to stanowisko jest otwarta dla osób z doświadczeniem technicznym, domyślnie z branży papierniczej, z doświadczeniem minimum 5-letnim na podobnym stanowisku (dyrektorskim lub minimum kierowniczym, lub lider). Aplikację będą rozpatrywane na podstawie poniższych kryteriów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, dyrektor
  • doświadczenie mechaniczne, koordynowanie pracy mechaników, wiedza o maszynach i technice maszyn
  • zarządzanie zespołem
  • prowadzenie dyscypliny produkcyjnej w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • znajomość zasad prowadzenia procesów produkcyjnych
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej oraz współpraca z działem księgowym
  • koordynowanie projektów, dofinansowań, przygotowywanie pełnej dokumentacji
  • min. 5-letnie doświadczenia na stanowisku Dyrektora Produkcji, Kierownika Produkcji
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • znajomość LEAN
  • komunikatywna (zaawansowana) znajomość języka angielskiego
  • znajomość procesów produkcyjnych z dziedziny przetwórstwa papieru
  • bezpośredni nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działów produkcyjnych Spółki i terminową realizacją zamówień
  • zarządzanie procesami zakupowymi, w tym przede wszystkim zakupami surowców, komponentów, materiałów i usług, niezbędnych do realizacji projektów pozyskanych przez Spółkę
  • opracowanie planów oraz harmonogramów Spółki związanych z realizowanym planem produkcyjnym,
  • optymalizację kosztów działalności produkcyjnej oraz nadzorowanych procesów
  • ścisła współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki
  • współpraca i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami
  • bezpośrednie i pośrednie zarządzanie podległym zespołem (ok. 150 osób)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • decyzyjność na poziomie dyrektorskim
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji Kandydata
  • motywacyjny system premiowy
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

Ogłoszenie archiwalne