Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. produkcji

Simba PRODUCENT PLACÓW ZABAW

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi wszystkich działów produkcyjnych w Simba

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Doskonalenie produkcji, podnoszenie jakości wraz z analizą potrzeb sprzętowych jak i materiałowych

  • Optymalizacja kosztów produkcyjnych, nacisk na szukanie oszczędności

  • Optymalizowane procesów produkcyjnych pod kątem zwiększenia zysków przedsiębiorstwa

  • Nadzór nad działem reklamacji

  • Ścisła współpraca z działem projektowym oraz handlowym przedsiębiorstwa

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną całego działu produkcyjnego

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP, dbanie o bezpieczeństwo pracowników

  • Wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO

  • Tworzenie biznes planów produkcyjnych

  • Planowanie oraz wdrażanie budżetu potrzebnego na produkcję

  • Określanie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i technologii z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji;

  • Poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w firmach produkcyjnych na managerskich stanowiskach

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie ustawiania i optymalizacji produkcji pod kątem procesów technologicznych

  • znajomość pakietu programów biurowych (MS Word, MS Excel),

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i motywacyjne,

  • możliwość pracy w polskiej firmie, o już ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej,

  • przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

Simba s.c. jako jeden z liderów producentów placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz małej architektury - jest rzetelnym kontrahentem i uczciwym pracodawcą. Posiada certyfikat Marka Lubelskie oraz wyróżnienie Gazele Biznesu 2020. Jest cyklicznie nagradzana w tym m.in. na międzynarodowych targach Lubdom, gdzie po raz kolejny została nagrodzona za najlepsze urządzenia zabawowe – Produkt Roku 2020. Spółka jest także laureatem konkursu dot. inwestycji budowlanych - zdobyła Kryształową Cegłę - edycja 2019 za najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE w kategorii Obiekty Przestrzeni Publicznej. Jest członkiem Wschodniego Klastra Obróbki Metali.

Przewiń do profilu firmy