Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Produkcji

PROMA LECH, KORIAT, KIEŁBASIŃSKI sp.j.

6 00010 000 brutto / mies.
  • Dolna 23, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Dolna 23

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Zarządzanie kapitałem ludzkim – kierowanie, planowanie, organizowanie, szkolenie, nagradzanie i upominanie

  • Nadzór nad bieżącą produkcją

  • Zaproponowanie i wdrożenie systemów optymalizacji zleceń

  • Realizacja harmonogramu

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji

  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • Umiejętność zarządzania budżetem

  • Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim (do 40-tu osób)

  • Znajomość metod i technik produkcji

  • Znajomość zasad zarządzania jakością

  • Wiedza o zarządzaniu i administracji

  • Zdolności organizacyjne

  • Inicjatywa / przedsiębiorczość

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji min. 3 lata

  • Znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

    O nas

    Firma Proma istnieje na rynku usług poligraficznych od przeszło 20 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji materiałów POS z tektury falistej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Dyrektora ds. Produkcji.