Oferta pracy

Dyrektor ds. produktów Trade Finance

Bank Ochrony Środowiska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów Trade Finance oraz kształtowanie polityki cenowej

  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych z potencjałem na produkty finansowania handlu międzynarodowego i krajowego (akredytywy, gwarancje, inkasa dokumentowe i inne powiązane)

  • przygotowywanie prezentacji i ofert w zakresie potencjalnych transakcji

  • opracowywanie struktur rozwiązań transakcyjnych, w tym niestandardowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów

  • budowanie wiedzy w zakresie rozwiązań transakcyjnych wśród doradców klienta biznesowego i korporacyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, prawo, stosunki międzynarodowe)

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych w segmencie korporacyjnym lub MSP

  • znajomość produktów finansowania handlu (akredytywy, gwarancje, inkasa dokumentowe)

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • umiejętność współpracy i organizacji pracy własnej

  • znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu finansowania handlu międzynarodowego i krajowego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego w strukturach Banku finansującego zieloną transformację polskiej gospodarki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków

  • sekcje sportowe

  • projekty wolontariackie/ekologiczne

  • dzień wolny z tytułu wolontariatu

  • świadczenia świąteczne