Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji

Holiday Park & Resort

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w centrali w Poznaniu oraz wyjazdy celem nadzoru nad inwestycjami Holiday Park & Resort, m. in.: budowa 270 apartamentów w Sianożętach, kompleks hotelowy, resort z domami, apartamentami i parkiem rozrywki w Łebie, kompleks apartamentów i domów w Cieplicach k. Karpacza

  • Nadzór oraz koordynowanie działań kierowników projektu i kierowników budowy

  • Identyfikacja i optymalizacja ryzyka zawiązanego z realizacją inwestycji budowlanych prowadzonych przez Spółkę

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesu inwestycyjnego, w tym optymalizowanie procesu pod kątem kosztów, terminów i rozwiązań technologiczno-materiałowych

  • Sporządzanie i zatwierdzanie budżetów inwestycji, harmonogramów, umów, zleceń oraz innych dokumentów

  • Realizacja inwestycji budowalnych zgodnie z założeniami budżetu, harmonogramu, dokumentacją techniczną oraz decyzjami administracyjnymi

  • Współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem oraz innymi Działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu techniczno - budowlanym, posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych,

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, dobra organizacja pracy własnej i zespołu , elastyczność oraz terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową, wchodzącej w skład Grupy ponad 40 podmiotów działających w kilkunastu branżach

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)

  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną na preferencyjnych warunkach

  • Zakwaterowanie w apartamentach/domkach o podwyższonym standardzie podczas wyjazdów służbowych oraz zniżka w punktach gastronomicznych w resortach

  • Samochód służbowy także do celów prywatnych

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza niemal 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 220 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje