Oferta pracy

Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji

Polska Grupa BiogazowaO firmie

  • Gotarda 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Polska Grupa Biogazowa

Gotarda 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych dotyczących budów i modernizacji biogazowni rolniczych oraz instalacji PV na wszystkich etapach realizacji projektu, w tym przygotowanie do budowy, budowa z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz oddanie do eksploatacji,

  • zarządzanie zespołem koordynatorów projektów oraz branżowych inspektorów nadzoru,

  • nadzór i koordynacja biura projektowego,

  • zapewnienia opracowywania harmonogramów realizacji inwestycji oraz nadzór nad ich terminową realizacją,

  • przygotowywanie i negocjowanie umów z wykonawcami/usługobiorcami,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i finansowej, w tym wykonawczej i podwykonawczej dla każdego z projektów,

  • zarządzanie ustalonym budżetem dla każdego z prowadzonych projektów budowlanych,

  • koordynowanie prac pomiędzy wszystkimi wykonawcami i dostawcami,

  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem robót i usług,

  • monitorowanie budowy i postępów budowy oraz zgodności wykonywanych robót/usług przez wykonawców z harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i przepisami prawa,

  • prowadzenie uzgodnień i uzyskiwanie zgód decyzji od właściwych urzędów w sprawach prowadzonej realizacji inwestycji,

  • sporządzanie raportów i dokumentacji fotograficznej z postępu prac budowlanych i uzgodnień z wykonawcami,

  • koordynacja rozruchów, odbiorów i rozliczeń inwestycji,

  • planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy w obszarze realizacji inwestycji,

  • raportowanie bieżących zadań do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki - budownictwo, energetyka, mechanika),

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i BHP,

  • bardzo dobra znajomość rynku budowlanego i energetycznego pod kątem realizacji projektów budowlanych,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zarządzania projektami,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Projekt,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju,

  • odpowiedzialność i samodzielność,

  • rzetelność i skrupulatność,

  • otwartość, dynamizm i zaangażowanie w działanie,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • Wspierającą kulturę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość wykupienia karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych 2 lat planujemy budowę kolejnych 19 nowych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, nadzorze robót budowlanych w szczególności obiektów przemysłowych, doskonale znasz przepisy z zakresu prawa budowlanego, energetycznego i BHP, a do tego jesteś osobą energiczną, samodzielną i wielozadaniową, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!