Oferta pracy

Dyrektor ds. realizacji kontraktów budowlanych

Wyser Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Jesteś doświadczonym kierownikiem kontraktów w branży budownictwa i chcesz sprawdzić się w roli Dyrektora działu realizacji kontraktów budowlanych?

Firma naszego Klienta jest doświadczoną firma budowlaną posiadająca portfel kontraktów w segmencie energetyki przemysłowej, zawodowej i kolejowej.

Firma posiada bardzo dobrą markę na rynku budowlanym, portfolio zrealizowanych zadań, stabilną i bezpieczną sytuację biznesową. W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko w pionie zarządzania kontraktami w roli Dyrektora Realizacji

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przeglądzie zapytań ofertowych, opiniowanie tychże

  • Planowanie realizacji projektów,

  • Powoływanie kierowników projektów do zadań

  • Monitoring harmonogramów

  • Współfinansowanie z kierownikami projektów ryzyk i ich monitorowanie

  • Planowanie zasobów do realizacji zadań (wewnętrzne, podwykonawcy)

  • Monitorowanie procesu zakupowego na kontrakty

  • Zatwierdzanie i akceptacja planów budżetowy

  • Współtworzenie / wdrażanie standardów, procedur i dobrych praktyk w tym:„project administration plan”

Wymagania pracodawcy

  • Ta rola wymaga zorientowania na zespół i zainteresowanie rozwojem pracowników

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwoju działu realizacji kontraktów

  • Posianie własnych doświadczeń w zarządzaniu grupą kontraktów jednocześnie

  • Umiejętność budowania kultury organizacyjnej firmy

  • Doświadczenie w realizacji zadań dla rynku budowlanego

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Prawo jazdy

  • Znajomość języka angielskiego nie wymagane, mile widziane

  • Mile widziany certyfikat zarządzania projektami IPMA C lub ekwiwalenty Prince2, PMI, TenSteps

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realnego wpływu osobistego na dział wykonawczy firmy

  • Autonomię w działaniu

  • Pracę w firmie o zdywersyfikowanym biznesie

  • Doradztwo zawodowe firmy Wyser dla kandydatów, którzy odbędą spotkanie rekrutacyjne

  • Pensja zasadnicza

  • Wynagrodzenie premiowe

  • Samochód Skoda SuperB

  • Karta flotowa

  • Opieka medyczna

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Przewiń do profilu firmy