Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu - Europa Wschodnia i Uzbekistan

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii ekspansji na rynki Europy Wschodniej oraz Uzbekistan w wymiarze produktowym oraz grup klienckich

  • Analiza poszczególnych rynków oraz szacowanie możliwości rozwojowych

  • Przygotowanie i operacjonalizacja strategii

  • Tworzenie, poszukiwanie i realizacja szans zakupowych i sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych

  • Budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami/dostawcami

  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu rozwój biznesu

  • Udział w negocjacjach handlowych

  • Udział w innych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej

  • Doświadczenie w pracy na rynkach wschodnich

  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i języka angielskiego

  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Znajomość realiów biznesowych i kulturowych na wybranych rynkach.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Odpowiedzialność

  • Budowanie relacji

  • Orientacja na cel

  • Strategiczne myślenie

  • Analizowanie i wyciąganie wniosków

  • Decyzyjność

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Elastyczność kulturowa

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Dofinansowania z ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ABPLANALP SP. Z O.O.

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy