Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

BIOSYSTEM S.A.

Odlewnicza 68

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz wprowadzanie strategii działania w ramach projektu przy ścisłej współpracy z Zarządem

  • analiza jakościowa i ilościowa rynku oraz dostępnych zasobów

  • sporządzenie biznesplanu

  • zarządzanie budżetem projektowym

  • opracowanie stosowanych umów i dokumentów niezbędnych o uruchomienia projektu

  • wyszukiwanie potencjalnych dostawców

  • negocjacje i współpraca z firmami kooperującymi i poddostawcami

  • koordynacja działań osób współpracujących w ramach projektu

  • w późniejszym etapie zbudowanie zespołu projektowego i zarządzanie nim

Nasze wymagania

  • minimum 10 lat doświadczenie zawodowe

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim

  • samodzielność, dynamiczność i kreatywność w działaniu

  • zdolności negocjacyjne

  • umiejętność dopasowania sposobu działania do dynamiczne zmieniających się warunków w branży odpadowej

  • umiejętność kierowania zespołem, w tym umiejętność organizacji pracy zespołu i motywowania do osiągania wyniku działu

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karta sportowa

Opis stanowiska:

  • Głównym zadaniem Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu będzie wdrożenie nowego projektu biznesowego Grupy Biosystem przy ścisłej współpracy z Zarządem. Do głównych zadań będzie należeć zaplanowanie strategii działań, analiza rynku, sporządzenie biznesplanu oraz negocjacje z głównymi partnerami biznesowymi.

Dodatkowe Informacje:

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE). Spółka jest właścicielem Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w Bolęcinie oraz właścicielem dwóch organizacji odzysku.

Przewiń do profilu firmy