Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii sprzedaży i rozwoju dla poszczególnych unitów biznesowych,

  • koordynowanie i organizowanie pracy działu sprzedaży,

  • analiza rynku na której działa spółka i działań konkurencji,

  • planowanie, wdrażanie i kontrola działań marketingowych (online i offline),

  • realizacja budżetu sprzedaży, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży,

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz kontraktów handlowych,

  • rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami,

  • koordynacja przygotowania ofert handlowych, w tym prowadzenie uzgodnień i negocjacji z klientami,

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za rozwój usług oraz sprzedaż,

  • motywowanie zespołu do osiągania celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży, marketingu i rozwoju usług w sektorze B2B w Polsce oraz za granicą,

  • doświadczenie zawodowe w branży przemysłowej i/lub inżynieryjnej mile widziane,

  • min 5 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania sprzedażą tj. CRM itp.,

  • dobre umiejętności analityczne,

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i w koleżeńskiej atmosferze,

  • pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwoju,

  • możliwość współpracy z inwestorem finansowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O funduszu:

Tar Heel Capital jest prywatnym funduszem inwestycyjnym, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla managerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym. Więcej informacji o funduszu można znaleźć na stronie https://tarheelcap.com.

Przewiń do profilu firmy