Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu (Print Management)

Walstead Central EuropeO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami biznesowymi,
  • uzyskanie optymalnej ilości zamówień do produkcji,
  • współodpowiedzialność za wdrażanie strategii sprzedaży,
  • negocjowanie umów i finalizowanie transakcji,
  • realizowanie celów sprzedażowych przy użyciu profesjonalnych strategii sprzedaży,
  • opracowywanie i koordynowanie prezentacji sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za satysfakcję klienta podczas realizacji projektów poligraficznych,
  • reprezentowanie firmy na imprezach branżowych, sprzedażowych,
  • zapewnienie klientom możliwie najlepszych usług poligraficznych zgodnie ze standardami Walstead,
  • rozwój interakcji i synergii z innymi biznesami Walstead,
  • bycie częścią zespołu odpowiedzialnego za stworzenie i wykonanie odpowiedniego rozwiązania dla klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i marketingu w branży poligraficznej (minimum 2 lata),
  • wiedza z zakresu rozwiązań poligraficznych,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym,
  • doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • elastyczność i chęć podróżowania,
  • profesjonalne podejście oraz charyzma,
  • doświadczenie w zakresie tworzenia niestandardowych rozwiązań dla klientów.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • niezależną i odpowiedzialną rolę,
  • możliwość przyczynienia się do rozwoju najlepszej w swojej klasie organizacji,
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę, brak monotonii,
  • pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową i inne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Walstead Central Europe

Walstead Central Europe jest częścią angielskiej grupy Walstead, dostawcy usług komunikacyjnych, posiadającym głęboką wiedzę ekspercką w obszarach związanych z drukiem i przygotowaniem materiałów cyfrowych. Działamy na rynku od ponad 26 lat. Jesteśmy liderem rynku współpracującym w zakresie druku i usług dodatkowych z wydawcami czasopism, katalogów oraz producentów i dystrybutorów towarów. Ponadto oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie marketingu w punktach sprzedaży (materiały Point-of-Sale, POS) dla lokalnych i globalnych sieci handlowych.

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu (Print Management), Kraków