Oferta pracy

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w kanale multiagencyjnym

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Menedżer

W NAU cenimy, że jesteś osobą kreatywną, otwartą i podchodzisz z pasją do osiągania wspólnych celów. Buduj z nami swoją przyszłość pełną wyzwań zostając częścią naszej organizacji!

Twoje przyszłe zadania:

  • zarządzanie strategią i rozwojem biznesu w kanale multiagencyjnym (w tym promocja i sprzedaż produktu),
  • budowanie i implementacja nowych rozwiązań systemu informatycznego dla Agentów,
  • bliska współpraca z pośrednikami ubezpieczeniowymi,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z zakładami ubezpieczeń,
  • odpowiedzialność za wdrożenie nowych funkcjonalności w systemie informatycznym przy współpracy z zespołem programistów i dostawcami,
  • zarządzanie dyrektorami w regionie w zakresie rozwoju biznesu,
  • zarządzanie budżetem oraz analiza rentowności danego obszaru,
  • monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji.

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w towarzystwie ubezpieczeniowym bądź multiagencji na stanowisku managerskim,
  • doświadczenie przy wdrożeniu bądź projektach systemów informatycznych,
  • znajomość rynku multiagencyjnego w Polsce,
  • doświadczenie we współpracy z agentami ubezpieczeniowymi,
  • dobra znajomość ubezpieczeń majątkowych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, otwartość, komunikatywność,
  • nastawienie na cel.

Czekamy na Twoje CV! :)

Ogłoszenie archiwalne