Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Frisco dla Biznesu

Frisco SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii rozwoju oferty oraz sprzedaży w obszarze B2B
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analiza rynku, konkurencji i trendów, identyfikowanie wyzwań biznesowych
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które budują przewagę konkurencyjną oraz zapewniają wzrost efektywności sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu, celów efektywnościowych we współpracy z Klientami
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki oraz uczestniczenie w projektach dotyczących rozwoju Frisco oraz inicjatywach strategicznych
  • Zarządzanie zespołem oraz zapewnienie i rozwój kluczowych kompetencji

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim i sprzedażowym w sektorze FMCG/Retail/E-commerce (w obszarach dedykowanych dla Klientów Biznesowych)
  • Umiejętność kreowania i realizowania strategii sprzedaży
  • Znajomość specyfiki rynku E-commerce w zakresie rozwoju, technologii, pozyskania klientów i ich doświadczeń
  • Doświadczenie w pracy z P&L: przygotowanie budżetu i jego realizacja
  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z Klientami B2B
  • Umiejętności liderskie oraz doświadczenie w zarządzaniu zmianą
  • Rozumienie całościowego procesu biznesowego angażującego działania sprzedażowe, marketingowe oraz operacji

To oferujemy

  • pracę w szybko rosnącej branży
  • swobodę i samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Dyrektor ds. Rozwoju Frisco dla Biznesu, Warszawa