Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. rozwoju

Manpower CoREO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor
Dyrektor ds. rozwojuNumer ref.: DDR/080/AJA

Zadania na stanowisku:

  • Budowanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz czynny udział w celu wzrostu sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji wspierających wzrost udziału w rynku i budowanie silnej marki oraz dobrego wizerunku firmy
  • Kreowanie i wdrażanie oferty handlowej usług pod kątem zapotrzebowania rynku
  • Badanie rynku, wyszukiwanie i ocena szans rynkowych dotycząych sprzedaży
  • Zarządzanie zespołami odpowiedzilanymi za sprzedaż i marketing

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowiskach zarządzczych w obszarze sprzedaży i marketingu w branżach związanych z obsługą klienta indywidualnego
  • Biegła znajomość języka angielskiego- min. C1
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz strategicznego myślenia
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji opartych na zaufaniu
  • Przedsiębiorczość oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, proponowanie rozwiązań i usprawnień
  • Umiejętność efektywnego planowania
  • Doświadczenie we współpracy międzynarodowej

Gdynia

Oferujemy:

  • Dowolność wyboru umowy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet szkoleń
  • Biznesowe godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne