Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Rozwoju

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

Głównym celem stanowiska jest samodzielne budowanie nowych grup przedsiębiorców w podległym regionie oraz zwiększanie dochodów uzyskiwanych od nowych i obecnych członków organizacji. Dyrektor ds. Rozwoju na własną rękę pozyskuje kontakty do potencjalnych członków organizacji, a następnie prowadzi z nimi rozmowy mające na celu zamknięcie sprzedaży. Codzienne zadania na tym stanowisku to generowanie leadów, kontakt telefoniczny i spotkania 1-2-1 z przedsiębiorcami oraz prowadzenie procesu sprzedaży.

Podział czasu pracy
30%

generowanie leadów

30%

kontakt telefoniczny z klientami

30%

spotkania handlowe

10%

obsługa systemu CRM, raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w budowaniu relacji B2B i sprzedaży usług premium (minimum 3 lat);

  • szerokie kontakty w lokalnym środowisku biznesowym;

  • samodzielność, dobra organizacja i dyscyplina wewnętrzna;

  • biegłość z poruszaniu się w systemach CRM i nowych technologiach;

  • doświadczenie w docieraniu do klientów premium i prowadzeniu z nimi spotkań handlowych;

  • referencje od poprzednich pracodawców;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B (podstawa oraz system prowizyjny);

  • narzędzia pracy i benefity – dobrej klasy samochód oraz sprzęt, pakiet medyczny Luxmed, kartę Multisport;

  • odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko z jasno określonymi celami;

  • dostęp do szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej, biblioteki wiedzy oraz mentorów i ekspertów BNI;

  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • przestrzeń biurową, miejsce parkingowe;

  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

BNI Poland Sp. z o. o.

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. W BNI od ponad 30 lat zrzeszamy przedsiębiorców, którym pomagamy budować zaufanie i wartościowe relacje biznesowe. Wierzymy, że najwięcej zyskuje ten, kto dużo daje od siebie, a siła rekomendacji i zaufanych kontaktów w biznesie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Filozofia „Givers Gain” jest naczelną wartością, którą się kierujemy. Dający dostaje.

Jeśli myślisz podobnie i jesteś osobą z otwartym umysłem, ucząca się przez całe życie i poszukującą nowych dróg zatrzymaj się przy tej ofercie pracy. Może to być dla Ciebie okazja do udziału w budowaniu pozytywnej zmiany kultury biznesowej w Polsce. Zajrzyj też na naszą stronę internetową – www.bnipolska.pl i zapoznaj się z naszym filmem.

Informujemy, że w związku z ilością prowadzonych procesów czas oczekiwania na kontakt może wynosić kilka tygodni.

Przewiń do profilu firmy