Oferta pracy

Dyrektor ds. Rozwoju i Wdrożeń

Pracuj.pl dla Firm

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie długoterminowej strategii rozwoju produktów, strategii marketingowej oraz realizacja celów z niej wynikających,

  • inicjowanie i udział w projektach biznesowych związanych z rozwojem i wdrażaniem produktów,

  • przeprowadzanie analiz rynkowych oraz biznesowych pod kątem nowych produktów,

  • innowacyjne podejście do produktu, bieżący monitoring rynku i działań konkurencji,

  • opracowanie analiz rentowności i opłacalności projektów, ocena ryzyka projektów oraz inwestycji, weryfikacja wyników,

  • tworzenie okresowego planu rozwoju i wdrożeń oraz jego realizacja w powiązaniu z budżetem dla poszczególnych grup produktowych,

  • zarządzanie zespołem rozwojowo-wdrożeniowym,

  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych procesów i procedur związanych z zarządzaniem ofertą produktową oraz zapewnienie niezbędnych narzędzi do tego celu,

  • koordynowanie i udział w projektach zespołowych i firmowych,

  • nadzór nad tworzeniem i aktualizacją dokumentacji produktowej,

  • tworzenie raportów na potrzeby Zarządu firmy,

  • współpraca z innymi działami w firmie: sprzedaż, zakupy, logistyka, technologia, produkcja.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku,

  • umiejętność budowania strategii produktowych i ich wdrażania,

  • umiejętność analizy informacji i danych w zakresie opłacalności i rentowności projektów,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów produktowych- poparte sukcesami,

  • doświadczenie w prowadzeniu badań do inwestycji produktowych,

  • doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej,

  • płynna komunikacja w języku angielskim.

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie techniczne/marketing-zarządzanie/ekonomia lub pokrewne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • wynagrodzenie podstawowe połączone z systemem motywacyjnym,

  • narzędzia pracy, tj. laptop, telefon, w przypadku wyjazdów służbowych- samochód firmowy,

  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,

  • zniżki na produkty firmowe.

Naszym klientem jest Marbet, firma z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży produkcji mebli tapicerowanych i przetwórstwie tworzyw sztucznych, większość produktów opartych na technologii spienionego polistyrenu

Przewiń do profilu firmy