Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Rozwoju i Wdrożeń

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie długoterminowej strategii rozwoju produktów, strategii marketingowej oraz realizacja celów z niej wynikających,
  • inicjowanie i udział w projektach biznesowych związanych z rozwojem i wdrażaniem produktów,
  • przeprowadzanie analiz rynkowych oraz biznesowych pod kątem nowych produktów,
  • innowacyjne podejście do produktu, bieżący monitoring rynku i działań konkurencji,
  • opracowanie analiz rentowności i opłacalności projektów, ocena ryzyka projektów oraz inwestycji, weryfikacja wyników,
  • tworzenie okresowego planu rozwoju i wdrożeń oraz jego realizacja w powiązaniu z budżetem dla poszczególnych grup produktowych,
  • zarządzanie zespołem rozwojowo-wdrożeniowym,
  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych procesów i procedur związanych z zarządzaniem ofertą produktową oraz zapewnienie niezbędnych narzędzi do tego celu,
  • koordynowanie i udział w projektach zespołowych i firmowych,
  • nadzór nad tworzeniem i aktualizacją dokumentacji produktowej,
  • tworzenie raportów na potrzeby Zarządu firmy,
  • współpraca z innymi działami w firmie: sprzedaż, zakupy, logistyka, technologia, produkcja.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania strategii produktowych i ich wdrażania,
  • umiejętność analizy informacji i danych w zakresie opłacalności i rentowności projektów,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów produktowych- poparte sukcesami,
  • doświadczenie w prowadzeniu badań do inwestycji produktowych,
  • doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej,
  • płynna komunikacja w języku angielskim.

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie techniczne/marketing-zarządzanie/ekonomia lub pokrewne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie podstawowe połączone z systemem motywacyjnym,
  • narzędzia pracy, tj. laptop, telefon, w przypadku wyjazdów służbowych- samochód firmowy,
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,
  • zniżki na produkty firmowe.

Pracuj.pl dla Firm

Naszym klientem jest firma z wieloletnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz produkcji mebli.

Dyrektor ds. Rozwoju i Wdrożeń, Bielsko-Biała