Oferta pracy

Dyrektor ds. rozwoju kanałów sprzedaży

OPTIMEN sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Energetyka XXI w. Wraz z Optimen masz szansę wejść w dynamicznie zmieniającą się branżę, w której dotychczasowe sposoby produkcji, korzystania  z energii podlegają silnej transformacji. Decentralizacja, technologie IT w służbie energetyki, odnawialne źródła czy ślad węglowy - a może DSR. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start up'em, który ma na celu zapewnić oszczędności klientom, przy wykorzystaniu wszystkich zmian i narzędzi które się kształtują i będą powstawać!

Dołącz do Nas i kształtuj przyszłość branży energetycznej, dostarczając unikatową wiedzę i unikatowe rozwiązania naszym klientom.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • organizacja własnego tele sales team oraz sprzedaży terenowej (b2b)
  • prowadzenie działań handlowych i pozyskanie pierwszych Klientów dla spółki,
  • stworzenie planu sprzedaży  produktu w oparciu o wybrane kierunki ekspansji sprzedaży,
  • nawiązanie współpracy z przedstawicielami różnych kanałów sprzedażowych,
  • reprezentowanie spółki na konferencjach,
  • bezpośrednie raportowanie wyników do Zarządu spółki.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w rozwoju rynku dla nowego produktu i tworzeniu planów sprzedaży,
  • umiejętność rozwoju / pozyskiwania nowych kanałów sprzedaży,
  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu własnych zespołów sprzedażowych,
  • obycie w prowadzeniu kontaktów biznesowych,
  • umiejętności samorealizacji w pracy w trybie zadaniowym,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Co oferujemy

W naszym zespole cenimy samodzielność, przedsiębiorczość i decyzyjność. Dzięki tym atrybutom i umiejętnościom, w połączeniu z naszym systemem motywacyjnym masz możliwość zarobić naprawdę duże pieniądze, wpływać na to jak szybko i w którym kierunku rozwija się firma i kształtować oblicze energetyki XXI w.

Podejmiesz wyzwanie?

A co oprócz tego?

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi bonusami,
  • bardzo wysoką decyzyjność i możliwość raportowania bezpośrednio do Zarządu,
  • realny wpływ na rozwój firmy i decyzje podejmowane w spółce,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • refinansowanie kosztów podróży służbowych a w miarę osiąganiach ustalonych celów sprzedażowych – auto służbowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy