Dyrektor ds. Rozwoju

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lip 2021
  • kontrakt B2B
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Główną rolą osoby na tym stanowisku będzie współpraca z przedsiębiorcami w lokalnym środowisku, reprezentującymi biznes o obrotach powyżej 5 mln zł, polegająca na wspieraniu ich biznesu poprzez rekomendacje.

Celem stanowiska jest samodzielne tworzenie Grup BNI+, czyli środowiska kooperacji pomiędzy przedsiębiorcami w podległym regionie. Dyrektor ds. Rozwoju pozyskuje kontakty do potencjalnych członków organizacji oraz obsługuje udostępnioną przez BNI bazę, a następnie prowadzi rozmowy mające na celu zamknięcie sprzedaży. Codzienne zadania na tym stanowisku to generowanie leadów, kontakt telefoniczny i spotkania 1-2-1 z przedsiębiorcami oraz prowadzenie procesu sprzedaży i raportowanie w CRM.

Podział czasu pracy
40%

prowadzenie procesu sprzedaży

30%

kontakt telefoniczny z nowymi klientami

15%

utrzymywanie relacji z członkami organizacji

15%

raportowanie wyników w CRM

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług premium – zarówno w zakresie docierania do klienta, jak i prowadzenia spotkań handlowych,

  • szerokie kontakty w lokalnym środowisku biznesowym oraz umiejętność budowania relacji B2B,

  • proaktywność, wysokie zaangażowanie i orientacja na cele,

  • łatwość w poruszaniu się po systemach CRM i nowych technologiach,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym,

  • referencje od poprzednich pracodawców.

To oferujemy

  • samodzielne i decyzyjne stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz prowizja sprzedażowa bez górnego limitu),

  • dopasowane do roli narzędzia pracy – samochód z segmentu premium (również do użytku prywatnego), karta paliwowa, laptop, smartfon oraz systemy CRM,

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B,

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,

  • komfortową przestrzeń biurową wraz z miejscem parkingowym,

  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników