Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Rozwoju

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-07-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. Od 32 lat zrzesza przedsiębiorców, którym pomaga budować zaufane i wartościowe relacje. Jest obecna na wszystkich kontynentach,
w 73 krajach a w jej szeregach działa ponad 211 000 osób.

Dzięki sprawdzonym metodom przekazywania profesjonalnych rekomendacji, BNI systematycznie rośnie
i ma coraz większy wpływ na kształtowanie środowisk biznesowych na świecie.

W związku z planowaną ekspansją BNI w Polsce poszukujemy
dwóch kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Celem stanowiska jest wspieranie rozwoju organizacji oraz nadzór nad jakością wdrożenia procesów i procedur. Do zakresu odpowiedzialności zatrudnionej osoby będzie należało również współtworzenie i realizowanie koncepcji rozwijania nowych regionów, opieka nad działającymi zespołami, wsparcie merytoryczne podległych Dyrektorów Regionalnych oraz utrzymanie standardów jakościowych na zarządzanym terenie województwa śląskiego oraz praca w biurze regionalnym w Krakowie.

Stanowisko podlega bezpośrednio Prezesowi BNI w Polsce.

Idealny kandydat to osoba:

  • posiadająca wykształcenie wyższe (mile widziane studia MBA);
  • z kilkuletnim doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami w dużej organizacji;
  • samodzielna, dobrze zorganizowana, z dyscypliną wewnętrzną;
  • doświadczona w pracy z analizami i raportami, prowadzeniu spotkań operacyjnych oraz w budowaniu struktur w terenie;
  • mogąca przedstawić referencje od poprzednich pracodawców;
  • biegle posługująca się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • kontrakt menedżerski z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • narzędzia pracy i benefity;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z jasno określonymi celami;
  • wpływ na kierunek rozwoju BNI w Polsce;
  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą;
  • prestiżowe miejsce pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) w języku polskim lub angielskim
poprzez przycisk „Aplikuj” do dnia 31.07.2017 roku.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się