Oferta pracy

Dyrektor ds. rozwoju oraz sprzedaży usług dodanych

CRE Polskie ePłatności

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i wdrażanie wszelkich działań związanych z: rozwojem istniejących obszarów biznesowych z silną koncentracją na zastosowaniu nowych technologii i aplikacji mobilnych oraz usług dodanych w tym:

  • Kreowanie i wdrażanie nowych produktów wraz z opracowaniem projektu ich warstwy komercyjnej oraz koordynacja nad ich realizacją.

  • Opracowywaniem modeli biznesowych i sprzedażowych rozwijających dotychczasowy core-business o obszary takie jak m.in. aplikacje, usługi, produkty i projekty oparte o najnowsze technologie na rynku usług płatniczych.

  • Prowadzeniem strategicznych analiz rynku płatniczego oraz rynku ecommerce i ich trendów oraz tworzenie innowacyjnych obszarów biznesowych dla Spółki.

  • Zarządzanie zespołem managerów odpowiedzialnych za daną linię istniejących produktów.

  • Przygotowywaniem biznesplanów dla przygotowanych projektów i rozwiązań zintegrowanych.

  • Kompleksowe zarządzanie produktem w wymiarach koncepcyjnych, marketingowych, sprzedażowych, cenowych oraz i formalnych.

  • Opracowywaniem, we współpracy z Działem Polityki Cenowej strategii pricingowej, uruchamianych nowych i już istniejących obszarów biznesowych.

  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej oraz cenowej w obszarze rozwoju nowych usług i produktów oraz usług dodanych (VAS).

  • Przygotowanie i wdrożenie strategii wprowadzenia na rynek nowego biznesu/produktu powiązanego z branżą usług płatniczych.

  • Prowadzeniem strategicznych kontaktów z potencjalnymi wykonawcami i partnerami poszczególnych projektów.

  • Realizacją budżetów projektów rozwojowych.

  • Analiza rynku i potrzeb konsumenckich pod kątem tworzenia nowego produktu i ofert oraz zmian

  • w ofercie.

  • Śledzenie otoczenia biznesowego oraz szybkie reagowanie na pojawiające zmiany.

  • Poszukiwanie i budowanie partnerstw biznesowych.

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w kreowaniu rozwoju biznesu w obszarze usług finansowych i nowych technologii, w tym na stanowiskach menedżerskich min 5 lat.

  • Bardzo dobra znajomość rynku płatniczego i nowych technologii oraz aktualnych trendów w ich obszarach.

  • Poparte przykładami sukcesy w opracowaniu strategii i we wdrożeniach nowych modeli biznesowych w obszarach takich jak: aplikacje, usługi, produkty i projekty informatyczne.

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i biznesowych stosowanych na rynku usług finansowych tradycyjnych i elektronicznych oraz znajomość nowoczesnych narzędzi, technik, trendów i rozwiązań w obszarze Digital, aplikacji, usług, produktów i projektów informatycznych.

  • Wiedza i umiejętności praktyczne w kształtowaniu i wdrażaniu rozwiązań SaaS i UX.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności kształtowania wizji i strategii biznesowych.

  • Zorientowanie na cele biznesowe.

  • Pomysłowość, kreatywność.

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność wyznaczania priorytetów w działaniu.

  • Wysoka determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.

  • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B lub UoP, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii oraz narzędzia pracy.

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, imprezy integracyjne i wiele innych...

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets/Nexi -lidera europejskiej branży płatniczej.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferuje szeroki wachlarz usług i obsługi transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą terminali POS!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem cennego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.