Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. rozwoju produkcji

ADRIATICA Mateusz Krupa

  • Przemysłowa 6
    Olecko, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Przemysłowa 6

Olecko

Przedsiębiorstwo Adriatica jest producentem kompleksowego wyposażenia tapicerskiego do jachtów żaglowych i łodzi motorowych, działającym na rynku od 1990 roku. Pod szyldem Adriatica przedsiębiorstwo istnieje od kwietnia 2007 roku. Wytwarzane przez przedsiębiorstwo produkty to elementy wyposażenia tapicerskiego do jachtów i łodzi motorowych, w tym: materace wewnętrzne i zewnętrzne wyprodukowane z wykorzystaniem pianek, skajów, skór i tkanin; tapicerki pokładów słonecznych; panele wykończeniowe do wnętrz i na zewnątrz ekskluzywnych jachtów żaglowych i motorowych, fotele tapicerowane, daszki słoneczne, zabudowy typu cabrio, plandeki portowe, plandeki zimowe.

Firma oferuje także usługi: wykonywanie projektów 3D, 2D, wizualizacji oraz tworzenia prototypów wyposażenia tapicerskiego, doradztwo w zakresie designu: doboru tkanin i innych materiałów, kolorystyki wyposażenia tapicerskiego, pasującego do pozostałych elementów na zlecenie firm zewnętrznych, dokonywanie pomiarów, digitalizacja 3D i 2D.

Doświadczenie rynkowe przedsiębiorstwa wykracza daleko poza granice Polski, firma współpracuje z producentami jachtowymi z Europy i Świata.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie miar efektywności procesów (KPI)
  • Określanie kierunków doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za wdrażanie usprawnień
  • Weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu produkcji i reagowanie na nieprawidłowości
  • Rozpoznawanie i diagnozowanie problemów produkcyjnych oraz technicznych
  • Analizowanie i raportowanie wskaźników min. jakościowych, kosztowych
  • Czynny udział w projektach jakościowych, produkcyjnych, technicznych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP wśród zespołu produkcyjnego
  • Bieżące komunikowanie się z innymi działami przedsiębiorstwa
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)
  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z organizowaniem i zarządzeniem ludźmi oraz procesami produkcji oraz utrzymania ruchu (mile widziane pozyskane w branży jachtowej)
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem oraz kontroli jego wykonania, umiejętność analizy oraz interpretowania danych finansowych.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (standaryzacja 5S, 5WHY, Kaizen itp.)
  • Znajomość zasad ciągłego doskonalenia i pomiaru efektywności procesów
  • Znajomość dobrych praktyk monitorowania jakości procesów i wydajności na stanowiskach
  • Znajomość systemów motywacyjnych i umiejętność tworzenia adekwatnych do celów strategicznych firmy
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem (powyżej 50 osób)
  • Umiejętność strategicznego zarządzania w skali własnego działu oraz całej organizacji firmy.
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze powiększone o premię miesięczną
  • Samochód służbowy, pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne