Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej

BR Konsorcjum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REFLEKS Sp. k.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Mobilna praca w terenie - pozyskiwanie nowych franczyzobiorców
  • Wyszukiwanie nowych miejsc pod placówki franczyzowe
  • Negocjowanie umów franczyzowych
  • Finalizowanie zawartych umów franczyzowych
  • Badanie perspektyw rozwoju sieci w poszczególnych województwach i miastach
  • Analiza konkurencyjnych ofert franczyzowych
  • Praca nad zmianami w systemie franczyzowym
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu sieci franczyzowej – min 2 lata
  • Doświadczenie w branży budowlanej – min 3 lata
  • Udokumentowane sukcesy w rozwoju sieci franczyzowej
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Ambicja, systematyczność i elastyczność w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość MS Office
  • Polska Wschodnia - praca w województwach: Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Małopolskie
  • Polska Zachodnia – praca w województwach: Pomorskie, Zachodnio-pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie.

To oferujemy

  • Umowa B2B
  • Praca u lidera rynku łazienek w Polsce
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo duża swoboda w wykonywaniu zadań
  • Ambitne środowisko pracy z nieograniczonymi możliwościami rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę
  • System premiowy
  • Bardzo elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie karty Multisport

BR Konsorcjum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REFLEKS Sp. k.

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży łazienek, komponentów łazienkowych oraz projektów łazienek. Tym samym, jesteśmy jedną z największych firm w branży budowlanej w Polsce. Zatrudniamy już kilkaset osób, nasza sieć detaliczna to ponad 50 punktów sprzedażowych w całej Polsce. Jesteśmy bardzo stabilną firmą, która wciąż odnotowuje rok do roku dwucyfrowe wzrosty dynamiki sprzedaży. Z nami osiągniesz sukces i rozwiniesz swoje możliwości.

Dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej, podkarpackie