Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

FENIKSCHEMIA SP. Z O. O.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży

  • Zapewnienie realizacji planów, monitorowanie poziomu sprzedaży

  • Efektywne zarządzanie siecią sprzedaży w celu osiągnięcia pożądanych wyników sprzedażowych (szkolenia, nadzór nad akcjami marketingowymi)

  • Uczestniczenie w rozmowach i negocjacjach z potencjalnymi kontrahentami

  • Weryfikacja i ocena potencjału rynku pod względem możliwości rozwoju biznesowego

Nasze wymagania

  • Znajomość branży oraz rynku

  • Budowanie relacji - łatwość w ich nawiązywaniu i utrzymywaniu

  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu siecią sprzedaży

  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i przekazywania wiedzy

  • Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowa o współpracy (wymagana własna działalność gospodarcza)

  • zapewniamy narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (samochód, komputer, telefon)

  • duża samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju zawodowego

  • stała część wynagrodzenia oraz bardzo korzystny system premiowy uzależniony od efektów