Logo Pracuj.pl

Dyrektor Ds. Rozwoju Sprzedaży

CENTRUM BIZNESU ADAVIR sp. z o.o.O firmie

15 000–1 000 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, z obszaru podległych regionów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałej relacji;
  • Zapewnienie realizacji celów sprzedażowych;
  • Przekazywanie podsumowań i analiz na temat jakości sprzedaży realizowanej przez partnerów biznesowych oraz rekomendacji działań zapewniających optymalizację wyników sprzedaży w podległym regionie;
  • Realizacja planu sprzedażowego w podległym obszarze.
  • Opracowywanie i przeprowadzanie konkursów sprzedażowych dla partnerów biznesowych;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą;
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrzną siecią sprzedaży, w tym w negocjowaniu warunków współpracy z dystrybutorami;
  • Ponadprzeciętna kreatywność

To oferujemy

  • Żadnych benefitów nie oferujemy, żadnych owocowych czwartków, ani podawania dłoni prezesa;
  • oferujemy PIENIĄDZE- naszą dewizą odnośnie zarobków jest Sky is the Limit

O nas

Nasza firma oferuje kompleksowy pakiet usług z zakresu Outsourcingu Sprzedaży, który polega na przekazaniu określonej liczby zadań sprzedażowych naszemu zespołowi. Rozwiązanie to jest nie tylko doskonałą metodą na redukcję kosztów prowadzenia działalności, ale prowadzi także do wymiernych zysków w postaci poprawy jakości zleceń. Nasz pakiet outsourcingowy pozwala wspólnie opracować strategię, która będzie dopasowana konkretnie pod daną tematykę, ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji czasu realizacji określonych działań.

Naszym flagowym produktem jest Krajowy Program Certyfikacji RODO.

Dyrektor Ds. Rozwoju Sprzedaży, łódzkie