Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. rozwoju

FOTON NOVELTY GROUP S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych i efektywnych relacji biznesowych z partnerami i klientami;

  • Stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych;

  • Aktywne poszukiwanie nowych obszarów rozwoju;

  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz biznesplanów;

  • Udział w spotkaniach biznesowych i wydarzeniach branżowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Odpowiedzialność za przygotowanie portfela projektów inwestycyjnych;

  • Nadzór nad zespołem odpowiedzialnym za proces przygotowania i zarządzania;

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz zarządzanie harmonogramem oraz budżetem inwestycji;

  • Nadzór nad opracowaniem produktu oraz wdrożeniem standardów;

  • Rekomendowanie kierunków zmian oraz inwestycji dotyczących wdrażanych produktów na poziomie całej organizacji;

  • Współtworzenie strategii rozwoju i sprzedaży dla poszczególnych segmentów rynku;

  • Przeprowadzanie procesu negocjacji warunków handlowych;

  • Realizacja KPI;

  • Planowanie oraz wprowadzanie strategii działania w ramach projektu przy ścisłej współpracy z Zarządem;

  • Analiza jakościowa i ilościowa rynku oraz dostępnych zasobów;

  • Zarządzanie budżetem projektowym

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień technologii biogazowych oraz OZE;

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub technologiczne (m.im. energetyka, ochrona środowiska, OZE);

  • Kreatywność, indywidualne podejście do rozwiązywania problemów, wyczucie biznesowe;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Swoboda wystąpień publicznych;

  • Umiejętność rozwoju zespołu poprzez coaching i mentoring;

  • Umiejętność zarządzania i współpracy z zespołem w strukturze rozproszonej zarządzanie projektami, praca w strukturze macierzowej;

  • Umiejętność strategicznego myślenia, budowania, wdrażania strategii, misji, wizji, celów długo i krótkoterminowych;

  • Kompetencje sprzedażowe – sprzedaż relacyjna, długoterminowa, sprzedaż w sektorze usług B2B;

  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania i organizowania własnego czasu, zadań,

  • Umiejętność wyznaczania celów / zorientowanie na wynik;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i analiza ryzyka;

  • Umiejętność kreatywnego i innowacyjnego rozwiązywania problemów;

  • Kontakty biznesowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • opiekę zdrowotną;

  • zarząd i grupę właścicielską doceniających zaangażowanie;

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

O nas

Naszą misją jest rozwijanie rynku czystej energii.

FOTON NOVELTY GROUP S.A. to szczecińska firma działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Realizujemy projekty elektrowni fotowoltaicznych posadowionych na gruncie oraz sieć magazynów energii.

Z satysfakcją przyczyniamy się do rozwoju i stosowania technologii fotowoltaicznej w praktyce.

Przygotowujemy projekty elektrowni słonecznych bez hałasu, zanieczyszczeń, deformacji krajobrazu, czy negatywnego oddziaływania na faunę i florę .

Rozwijamy projekty na terenie całej Polski. Naszymi partnerami biznesowymi są firmy z kapitałem polskim i zagranicznym.