Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Rozwoju Usług

  • Przasnysz, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Przasnysz

    Zadania:

    • tworzenie i realizacja strategii rozwoju usług związanych z rynkiem rowerowym dla rynku B2B i B2C;
    • odpowiedzialność za zgodność procesu rozwoju usług ze strategią firmy;
    • rozwój i wzrost sprzedaży oferty usług firmy na terenie Polski i poza granicami w krajach dystrybucji rowerów KROSS SA;
    • prowadzenie projektów analizy przedwdrożeniowej oraz wyboru i planu wdrożenia, w zakresie rozwoju usług;
    • prowadzenie projektów wdrożenia usług we współpracy z pozostałymi obszarami firmy;
    • tworzenie wymogów jakościowych usług oraz analizy opłacalności , analizy ryzyka;
    • analizowanie odbiorców poszczególnych usług;
    • współudział w tworzeniu strategii marketingowej / tworzenie planu mediów społecznościowych;
    • prowadzenie wewnętrznych szkoleń dotyczących oferty usług;
    • współpraca z managerami w pozostałych obszarach firmy w celu podnoszenia jakości usług oraz oferty firmy;
    • współodpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie przewagi konkurencyjnej firmy;

    Wymagania:

    • praktyczna umiejętność kreowania i wdrażania nowych rozwiązań i strategii w zakresie usług (udokumentowane wdrożenia);
    • doświadczenie w dziedzinie handlu detalicznego, procesów zakupowych klientów, handlu multi- i omni-channelowym;
    • umiejętności analityczne i pracy z dużą ilością danych;
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • doświadczenie w tworzeniu umów i przebudowy procesów wewnętrznych;
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
    • rozwinięte umiejętności sprawnego negocjatora;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2);

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie podstawa + premia;
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
    • odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko na płaszczyźnie operacyjnej oraz managerskiej;
    • odpowiedzialność za budowę nowego zespołu lub odpowiedzialność za budowę nowego obszaru biznesowego firmy;
    • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku, w tym samochód służbowy;
    • dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej;
    • dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych;
    • darmowe, świeże owoce dostarczane do biura;
    • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty;

    Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych poprzez opcję „APLIKUJ”

    bottom
    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.