Oferta pracy

Dyrektor ds. Rozwoju Zawodowego - Kapitału Ludzkiego

Aforti Holding S.A.O firmie

  • Tytusa Chałubińskiego 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Aforti Holding S.A.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi klienta w zakresie finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw.

Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii biznesowej AFORTI Holding i spółek zależnych w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim,
  • Wdrażanie narzędzi wspomagających skuteczną sprzedaż, budowanie efektywnych zespołów, świadome przywództwo, kształtowanie Wsparcie menedżerów w aktywnościach związanych z rozwojem, komunikacją wewnętrzną i zarządzaniem zespołem, relacji opartych na szczerym i konstruktywnym feedbacku
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej,
  • Tworzenie standardów wdrożenia, rozwoju oraz oceny pracowników (wyniki biznesowe i postawa),
  • Tworzenie standardów opisów stanowisk pracy oraz regulaminów pracy i organizacyjnych spółek i ich jednostek organizacyjnych,
  • Określanie potrzeb szkoleniowych i ich organizacja,
  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych i wdrożeniowych,
  • Planowanie i realizacja budżetu HR AFORTI Holding i spółek zależnych,
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu HR,
  • Udział/doradztwo w procesach przebudowy struktury organizacyjnej,
  • Identyfikacja Top Talentów, dbanie o utrzymywanie najlepszych pracowników w organizacji
  • Inicjowanie działań employer brandingowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie ZZL lub pokrewnym),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dynamicznych środowiskach firm właścicielskich, idealnie w branży finansowej
  • Doskonała znajomość prawa pracy i najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi
  • Dobra znajomość narzędzi HR umożliwiających zwiększenie efektywności procesów
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • Doskonała organizacja pracy, energia w działaniu, skuteczność i orientacja na wynik
  • Solidna orientacja biznesowa i ukierunkowanie na dogłębne zrozumienie branży,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - minimum poziom B2

Oferujemy

Nasz klient oferuje okazję do realizowania unikatowych projektów na dużą skalę w dynamicznie rozwijającej się firmie prowadzącej operację zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Stanowisko zapewnia ponadto atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy