Oferta pracy

Dyrektor ds. Sieci

Klient Pracuj.plO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie siecią oddziałów na terenie całej Polski

  • Zarządzanie pracą zespołu Regionalnych Kierowników

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Kontrola kosztów związanych z funkcjonowaniem oddziałów

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Rekrutacje, szkolenia i motywowanie pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem

  • Wysokie umiejętności analityczne, praca na raportach i danych liczbowych

  • Umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

  • Odwaga w podejmowaniu decyzji i branie odpowiedzialności za nie

  • Posiadanie doskonale rozwiniętych umiejętności menedżerskich

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (dodatkowy atut)

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Gotowość do współpracy w oparciu o umowę typu B2B / umowę o pracę

To oferujemy

  • Premie w zależności od osiąganych wyników sprzedażowych

  • Narzędzia pracy, czyli telefon oraz laptop

  • Ubezpieczenie grupowe

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy