Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. sprzedaży

MMG Sp. z o.o.O firmie

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie procesu sprzedaży produktów przemysłowych na terenie kraju i za granicą,

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie wizyty oraz negocjowanie kontraktów handlowych,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,

  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych produktów oraz odpowiedzialność za ich realizację, monitorowanie działań konkurencji,

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży,

  • Sporządzanie i analiza prognoz dotycząca rynku paliw stałych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość branży paliw stałych (koksowniczej),

  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub techniczne,

  • Wysoko rozwinięta: komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz wiedza z zakresu obrotu towarami i zasad handlu międzynarodowego,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju i za granicą,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę,

  • Wynagrodzenie połączone z wynikami pracy.