Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej

E-commerce partners sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i zarządzanie bieżącą sprzedażą detaliczną w sklepach firmowych

  • Realizacja założeń sprzedażowych

  • Wspieranie budowy strategii sprzedażowej

  • Wspieranie budowy strategii i rozwiązań marketingowych

  • Współtworzenie oferty produktowej

  • Badanie, monitorowanie rynku i konkurencji

  • Zarządzanie rozproszonym zespołem

  • Zarządzanie rozwojem kompetencji

  • Analiza rentowności, raportowanie

Nasze wymagania

  • Orientacja na klienta

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży zabezpieczeń

  • Przedsiębiorczość

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Myślenie strategiczne

  • Myślenie analityczne

  • Planowanie

  • Umiejętność koordynacji pracy w rozproszonym zespole

  • Prognozowanie i planowanie sprzedaży

  • Doświadczenie marketingowe

  • Rozumienie złożoności i zależności pomiędzy kanałami sprzedaży

  • Orientacja na wynik finansowe

  • Umiejętność współpracy z innymi działami/zespołami

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe.

  • Szkolenia wprowadzające.

  • Praca zdalna

  • Elastyczny czas pracy

  • Samodzielne stanowisko

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Narzędzia: laptop, telefon, samochód firmowy

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

E-commerce partners sp. z o.o.

Eltrox to największa sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej. Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Przewiń do profilu firmy

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w sieci sklepów firmowych Eltrox

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.