Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej

E-commerce partners sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i zarządzanie bieżącą sprzedażą detaliczną w sklepach firmowych
  • Realizacja założeń sprzedażowych
  • Wspieranie budowy strategii sprzedażowej
  • Wspieranie budowy strategii i rozwiązań marketingowych
  • Współtworzenie oferty produktowej
  • Badanie, monitorowanie rynku i konkurencji
  • Zarządzanie rozproszonym zespołem
  • Zarządzanie rozwojem kompetencji
  • Analiza rentowności, raportowanie

Nasze wymagania

  • Orientacja na klienta
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży zabezpieczeń
  • Przedsiębiorczość
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Myślenie strategiczne
  • Myślenie analityczne
  • Planowanie
  • Umiejętność koordynacji pracy w rozproszonym zespole
  • Prognozowanie i planowanie sprzedaży
  • Doświadczenie marketingowe
  • Rozumienie złożoności i zależności pomiędzy kanałami sprzedaży
  • Orientacja na wynik finansowe
  • Umiejętność współpracy z innymi działami/zespołami
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe.
  • Szkolenia wprowadzające.
  • Praca zdalna
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Narzędzia: laptop, telefon, samochód firmowy
  • Opieka medyczna
  • Benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

E-commerce partners sp. z o.o.

Eltrox to największa sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej. Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w sieci sklepów firmowych Eltrox

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej, zachodniopomorskie