Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży Fotowoltaika

NEPTUN ENERGY SZYMON MASŁO

umowa o pracę, umowa agencyjna
15 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
25 00060 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Rekrutacja

Przygotowanie i prowadzenie prezentacji ofert handlowych

Zarządzanie podległym zespołem

Współtworzenie i rozwój działu sprzedaży

Aktywne pozyskiwanie klientów

Prowadzenie szkoleń motywacyjnych i sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Masz wiedzę na temat OZE i celów w sprzedaży

  • Nastawienie na wynik

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Masz na koncie sukcesy w sprzedaży Fotowoltaiki

To oferujemy

  • Forma współpracy (w oparciu o B2B)

  • Pracę w doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Skrypty sprzedażowe i całe "know how"

  • Samodzielne stanowisko pozwalające Ci szlifować swoje umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy po wyrobieniu celów

  • Bardzo dobre wynagrodzenie

O nas

Neptun Energy to najszybciej rozwijająca się firma fotowoltaiczna na polskim rynku. Wyróżnia nas szybkość realizacji i najlepsze komponenty na rynku. Bądź częścią naszego zespołu!