Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży

TELE HAUS SERWIS SP. Z O.O.

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów z branży telekomunikacyjnej w tym operatorów telekomunikacyjnych

  • budowanie i rozwój sieci sprzedaży w całej Polsce

  • promowanie i sprzedaż usług

  • analizowanie i bieżące raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • prezentowanie oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów

  • negocjacja warunków zawieranych transakcji

  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych

  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów

  • organizacja spotkań promocyjnych

  • obsługa klientów i bieżący stały kontakt z klientami

  • prowadzenie bazy danych kontrahentów i projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane ukończone studia ekonomiczne lub o kierunku prawo

  • znajomość rynku telekomunikacyjnego i działających na nim podmiotów

  • doświadczenie w pozyskiwaniu kontrahentów

  • doświadczenie w budowaniu i rozwoju sieci sprzedaży

  • doskonała organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista, uczciwość, spostrzegawczość i kreatywność

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office (szczególnie programów Word, Excel, PowerPoint).

  • prawo jazdy kategorii B. i gotowość do licznych podróży służbowych

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języków obcych będzie dodatkowym mocnym atutem Kandydata

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • pełne wsparcie techniczne, merytoryczne

  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje w pracy zespołowej

  • pakiet szkoleń, możliwość rozwoju osobistego, w tym dostęp do szkoleń zewnętrznych

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy polską firmą, działającą w branży telekomunikacyjnej. Realizujemy kompleksowe instalacje oraz budowy telekomunikacyjne dla największych operatorów w Polsce. Należymy do grupy T-Mobile.

Przewiń do profilu firmy

Rozwój sieci sprzedaży w całej Polsce.