Oferta pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży

My Center S.AO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja stawianych przez Zarząd celów strategicznych w zakresie sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów

  • Negocjowanie umów w zakresie umów handlowych, najmu lokali, usług finansowych, umów o pracę dla podległego personelu

  • Budowanie relacji businessowych i pozytywnego wizerunku spółki

  • Efektywne motywowanie i zarządzanie podległym zespołem pracowników

  • Realizacja budżetu sprzedażowego i raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do Zarządu spółki,

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,

  • Pożądana znajomość języka angielski w stopniu co najmniej dobrym,

  • Praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu ze szczególnym uwzględnieniem aspektów e-commerce / omnichannel

  • Preferowana znajomość branży RTV /AGD / GSM / IT lub branży meblowej

  • Komunikatywność, inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność motywacji pracowników

  • Zorientowanie na cel

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Konieczna znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu co najmniej dobrym

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

My Center S.A

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską dynamicznie rozwijającą się w branży AGD RTV sieć sklepów oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy