Oferta pracy

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu (branża paszowa)

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

  • Sękowo (pow. szamotulski)

    Sękowo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwój strategii sprzedaży oraz inicjowanie działań handlowych mających na celu zwiększenie wyników sprzedaży,

  • Kreowanie oraz wdrożenie strategii marketingowej i sprzedażowej,

  • Analiza rynku i działań konkurencji,

  • Zarządzanie relacjami ze strategicznymi partnerami,

  • Zarządzanie pracą działu sprzedaży (dyrektorzy regionalni i podlegli im przedstawiciele),

  • Kreowanie, wdrażanie i egzekwowanie celów sprzedażowych,

  • Dbanie o efektywny rozwoju podległych pracowników,

  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole,

  • Rozwój i budowa kompleksowej oferty nowych i istniejących produktów,

  • Współpraca z zarządem oraz innymi działami, w tym działem rozwoju produktu,

  • Przygotowywanie budżetów sprzedażowych, proponowanie inicjatyw oszczędnościowych, kontrola kosztów,

  • Budowanie marki i pozytywnego wizerunku firmy,

  • Kierowanie działalnością promocyjno-reklamową firmy,

  • Nadzór nad materiałami graficznymi działu graficznego, współpraca z innymi działami oraz podmiotami zewnętrznymi,

  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji, komunikacja z mediami,

  • Koordynacja organizacji targów branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub rolnicze,

  • Doświadczenie w sprzedaży i marketingu,

  • Poparte wynikami sukcesy sprzedażowe,

  • Znajomość branży rolniczej i rynku paszowego,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Kreatywność, zdolności przywódcze,

  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Biegła obsługa MS Office,

  • Znajomość technologii i narzędzi internetowych,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • Praca w renomowanej firmie

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu jest znaną i ciesząca się zaufaniem firmą paszową w Polsce. Jesteśmy liderem rynku paszowego i ciągle się rozwijamy. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kreowanie i realizację strategii sprzedaży, marketing, public relations. Celem pracy dyrektora jest zwiększenie świadomości marki, promocja produktów Sano oraz utrzymanie wysokiego poziomu sprzedaży. Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu jest odpowiedzialny za planowanie strategii handlowo – marketingowej. Zadanie to wykonuje we współpracy z podległym zespołem specjalistów (dyrektorzy, przedstawiciele handlowi), których działania nadzoruje i koordynuje.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • jeden z dwóch oddziałów firmy Sękowo w powiecie szamotulskim i Bartoszewice w powiecie wąbrzeskim.