Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu / Członek Zarządu

Del Piero Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym Klientem jest ceniony i znany producent działająca w branży FMCG – sektor spożywczy. Firma z wieloletnią tradycją na rynku zatrudnia ok. 400 pracowników. Jest liderem wśród spółek produkujących taki sam asortyment. Wspomagając firmę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu / Członek Zarządu

ISTOTA STANOWISKA: Rolą osoby zajmującej w/w stanowisko będzie opracowanie i nadzór nad wdrażaniem krótko i długoterminowej strategii sprzedaży firmy, zarządzanie polityką handlową, podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz odpowiedzialność za budowanie długotrwałych
i silnych relacji z klientami firmy.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • tworzenie strategii sprzedaży i marketingu dla poszczególnych regionów i produktów zapewniających wzmocnienie marki i udziału firmy w rynku
  • efektywne planowanie, wdrażanie i kontrolowanie wykonania budżetów zgodnych z celami sprzedażowymi poszczególnych produktów
  • monitorowanie otoczenia zewnętrznego firmy i działalności konkurencji w celu oszacowania możliwości i potencjału rynku wraz z wdrożeniem odpowiednich kroków dla wzmocnienia pozycji spółki
  • monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych i marketingowych we wszystkich kanałach sprzedażowych - analiza wyników i raportów handlowych
  • zarządzanie, motywowanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • budowanie współpracy z kluczowymi klientami i rozwijanie korzystnych długofalowych   relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie umów z klientami
  • odpowiedzialność za strategie cenowe produktów: monitorowanie wielkości popytu i podaży oraz dostosowywanie polityki cenowej do sytuacji rynkowej
  • przygotowanie i uczestniczenie w targach branżowych
  • współudział w tworzeniu i realizacji wizji, misji oraz strategii firmy

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe kierunkowe (zarządzanie, marketing lub pokrewne)
  • W zakresie doświadczenia: minimum 5 - letnie poparte sukcesami doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w branży FMCG w sprzedaży krajowej
    i eksportowej (m.in. kanał nowoczesny, tradycyjny, internetowy, współpraca z dystrybutorami i Agentami Handlowymi etc.).
    Poszukiwana osoba powinna mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołami (planowanie, motywowanie, ocenianie, egzekwowanie, rozwój etc.) doświadczenie w tworzeniu budżetów i planów sprzedaży, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych w tym kontraktowych oraz doświadczenie w tworzeniu planów rozwoju sprzedaży:
    - dobór odpowiednich kanałów sprzedaży i ich rozwój,
    - udoskonalanie i rozwijanie procesów sprzedażowych,
    - definiowanie celów sprzedażowych
  • W zakresie wiedzy i predyspozycji: wiedza z zakresu budowaniu strategii marketingowych i trade marketingowych. Poszukiwana osoba powinna się odznaczać umiejętnościami planowania i realizacji strategii działań marketingowych służących skutecznemu stymulowaniu wzrostu sprzedaży, umiejętnościami analitycznymi oraz umiejętnościami budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami i dystrybutorami
  • W zakresie znajomości języków obcych: dobra znajomość języka angielskiego
  • W zakresie cech osobowości: wysokie kompetencje menedżerskie, orientacja na wynik, decyzyjność, wytrwałość i determinacja, dokładność, komunikatywność, rzetelność, samodzielność, silna motywacja i zaangażowanie, umiejętność ustalania priorytetów oraz chęć dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z podwładnymi
  • Prawo jazdy Kat. B

Wymogi formalne wobec kandydatów na Członków Zarządu zgodnie z regulaminem postępowania kwalifikacyjnego:

  • posiadanie pełni praw publicznych
  • posiadanie pełnej zdolność do wykonywania czynności prawnych
  • niekaralność
  • posiadanie pełnej zdolność do pełnienia funkcji w organach Spółek Kapitałowych oraz do prowadzenia działalności gospodarczej

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym środowisku, narzędzia niezbędne do pracy, fundusz socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść obydwie bądź wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne