Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Salesberry sp. z o.o.

20 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu jest stanowiskiem samodzielnym rozliczanym z realizacji celów i zadań dla tego stanowiska i podlega bezpośrednio Prezesowi Zarządu. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie współpracowała z zarządem firmy oraz business architektami – osobami odpowiedzialnymi od strony biznesowej i technicznej za przygotowanie propozycji dla Klientów. Będzie miała także bezpośredni wpływ na politykę handlową firmy i sposób prowadzenia procesów nawiązywania współpracy z Klientami.

Będzie zarządzać 10 osobowym zespołem sprzedaży i marketingu jak również samodzielne prowadzić procesy sprzedaży do największych Klientów firmy.

Zakładamy, że osoba zatrudniona na tym stanowisku większość czasu pracy będzie poświęcać na działania związane z zarządzaniem i budową zespołu sprzedaży i marketingu – planowaniem działań marketingowych i sprzedażowych, wdrażanie dobrych praktyk i standardów w zakresie sprzedaży, zarządzaniem zespołem oraz rekrutacją do zespołu. Pozostałą część czasu będzie poświęcać na spotkania z Klientami, którzy rozważają zakup usług firmy oraz negocjacje warunków kontraktów.

Nasze wymagania

  • Doskonałe rozumienie funkcjonowania procesów sprzedaży i marketingu B2B w branży IT (systemy ERP wspierające produkcję) oraz umiejętność wdrożenia tej wiedzy w praktyce,

  • Umiejętność prezentacji rozwiązań dla Zarządów i Menedżerów zarządzających dużymi firmami,

  • Świadomość specyfiki wykorzystywania narzędzi IT w przemyśle,

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania zespołem,

  • Łatwość nawiązywania kontaktu i prowadzenia rozmów handlowych.

To oferujemy

  • Współpraca oraz udział w rozwoju lidera IT dla Przemysłu

  • Wpływ na rozwój oferty oraz relacje partnerskie spółki

  • Otwartość na propozycje zmian w sposobach działania - realna sprawczość

  • Zarządzanie doświadczonym zespołem i jego rozbudowa

  • Współpracę z zaangażowanymi menedżerami pozostałych obszarów

  • Po okresie 1-2 lat udział w Programie Opcji na Akcje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

SALESBERRY jest firmą konsultingową, która wspiera swoich Klientów w budowie strategii sprzedaży oraz wdrożeniu standardów zarządzania i pracy w sprzedaży. Wspólnie z naszym Klientem realizujemy projekt aktualizacji strategii sprzedaży. Częścią tego projektu jest ten proces rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Klient

Naszym Klientem jest duża firma informatyczna zajmująca się tworzeniem i sprzedażą rozwiązań informatycznych klasy ERP wspierających firmy produkcyjne. W ofercie znajdują się systemy klasy: ERP, MES, APS - Advanced Production Scheduling, Supply Chain Management oraz BI. Nasz Klient obsługuje duże i średnie firmy działające na rynku polskim. Większość sprzedaży realizowana jest w Polsce.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa online z Executive Search Consultantem z Salesberry

  • Rozmowa online z CEO Salesberry oraz CEO firmy Klienta

  • Spotkanie osobiste w siedzibie firmy - wspólny dzień pracy

  • Decyzja, podpisanie kontraktu oraz rozpoczęcie współpracy