Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju

MAKARONY JASTRZĘBSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizowanie strategii rozwojowych i marketingowych

  • Organizowanie i realizowanie celów sprzedażowych

  • Strategię w obszarze rozwiązań produktowych

  • Zarządzanie siecią sprzedaży

  • Wyniki w zakresie rachunku zysków i strat

  • Negocjacje z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w w pracy w dziale handlowym

  • Dobra znajomość rynku fmcg

  • Wysokie standardy pracy

  • Dobra organizacja pracy zespołu

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt menedżerski

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kluczową rolę w organizacji firmy

  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja

  • Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój