Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju

MAKARONY JASTRZĘBSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Jastrzębie-Zdrój
    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizowanie strategii rozwojowych i marketingowych
  • Organizowanie i realizowanie celów sprzedażowych
  • Strategię w obszarze rozwiązań produktowych
  • Zarządzanie siecią sprzedaży
  • Wyniki w zakresie rachunku zysków i strat
  • Negocjacje z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w w pracy w dziale handlowym
  • Dobra znajomość rynku fmcg
  • Wysokie standardy pracy
  • Dobra organizacja pracy zespołu

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt menedżerski
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kluczową rolę w organizacji firmy
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju, Jastrzębie-Zdrój