Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Sprzedaży

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka SANO to sieć przyjaznych supermarketów, która powstała w 1990 roku i od tamtej pory prężnie się rozwija na obszarze północno-zachodniej Polski. Obecnie posiadamy 36 sklepów stacjonarnych w województwie pomorskim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim, jak również sklep internetowy z dostawą świeżych produktów do domu obejmujący obszar Koszalina i okolic. W codziennej pracy kierujemy się  wartościami: Współpraca, Odpowiedzialność, Terminowość, Chęć do zmian oraz Słuchanie i Słyszenie W związku z dalszym planowanym dynamicznym rozwojem spółki, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją
    • stymulowanie wyników sprzedaży
    • tworzenie zespołu – rekrutacja i szkolenia pracowników
    • motywowanie zespołu, nadzorowanie jego pracy
    • monitorowanie i analiza rynku
    • utrzymywanie i budowanie relacji na rynkach lokalnych
    • raportowanie bieżącej aktywności handlowej
    • współpraca z zarządem firmy
    • odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, sprzedaży lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów sprzedażowych
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzeniu projektami
    • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja
    • Asertywność, zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów krajowych
    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny pakiet socjalny (bony, paczki, wczasy „pod gruszą”, dofinansowania do kolonii dla dzieci, pożyczki, zapomogi losowe)atrakcyjne ubezpieczenie grupowe)
    • ciekawe wyzwania i możliwość samorealizacji
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Wyślij swoje CV i list motywacyjny w tytule wpisując nazwę stanowiska za pomocą przycisku aplikowania

    Jeśli posiadasz te umiejętności, to poszukujemy właśnie Ciebie !